Електронна адреса[захищено електронною поштою]

Подзвони зараз+86 730 8503612
+ 86 18807302601

EN

ПРО НАС

Головна>Про нас>профіль компанії

Changde New Materials Technology Co., Ltd. знаходиться в Юеян, національному історичному та культурному місті. Це постачальник продуктів тонкої хімії та екологічних хімічних послуг із комплексним використанням ресурсів і нових хімічних матеріалів як основного бізнесу. На кінець грудня 2022 року в Китаї вже є п’ять виробничих баз.

Дотримуючись корпоративної мети «забезпечувати високоякісну продукцію для клієнтів, забезпечувати платформи для співробітників, забезпечувати прибутки для акціонерів і внесок у суспільство», компанія активно розбудовувала інтегровану та двосторонню бізнес-схему «всебічного використання ресурси + нові хімічні матеріали", і прагне стати підприємством із комплексного використання ресурсів і виробництва нових хімічних матеріалів із потенціалом зростання. Він створив низку комплексних баз використання ресурсів для підтримки великих вітчизняних підприємств з виробництва капролактаму.

Систематично вирішуючи проблему побічних продуктів капролактаму в промисловості, компанія розширила розробку серії тонких хімікатів з високою доданою вартістю, таких як оксид циклогексену, N-пентанол, цементна добавка тощо, забезпечуючи екологічні, низьковуглецеві та сервісні рішення циклічної розробки для підприємств, які займаються видобутком і переробкою. Навколо бази пропіленоксиду в Центральному Китаї компанія розробила поліефірамін, новий енергетичний матеріал із використанням енергії вітру як сценарій застосування, і побудувала спеціальну базу виробництва нових матеріалів для амінів, яка забезпечує важливі матеріали для розвитку зеленої та чистої енергії. на тлі «енергетичного подвійного контролю», «пікових викидів вуглекислого газу, вуглецевої нейтральності» та сприяє низьковуглецевій трансформації національної енергетичної структури та зеленій трансформації економічного розвитку.

Компанія реалізує концепцію розвитку «зелений, характерний, видатний» і бере на себе зобов'язання в напрямку «зеленого». Компанія інтенсивно культивує комплексне використання ресурсів капролактаму, і є підприємством, яке реалізує комплексне використання капролактаму з подвійним процесом і трьома відходами. Продукти комплексної утилізації внесено до пільгового каталогу Мінфіну та ДПАУ. Це один із 108 передових підрозділів із захисту навколишнього середовища в нафтовій та хімічній промисловості Китаю протягом 13-го п’ятирічного плану. Зосередьтеся на «характерних» продуктах, щоб бути індивідуальним чемпіоном і допоміжним експертом у сфері підрозділів. частка ринку оксиду циклогексену, метилциклогексану та 1,2-діаміноциклогексану є в перших рядах, допоміжних будівельних матеріалів OSB знаходиться на міжнародному передовому рівні, а виробничі потужності поліефіраміну та поліефірного поліолу є в перших рядах вітчизняних аналогів .

Підприємство є третьою партією спеціалізованих і складних підприємств, що виробляють нову унікальну продукцію фірм «маленьких гігантів». Об’єднуючись до відмінного розвитку, компанія буде дотримуватись орієнтації на ринок, створення вартості як мети, науки та технологій як підтримки для досягнення сталого розвитку. Компанія виконує місію «Пошук передових і видатних технологій, зберігаючи цілісність і благородний характер», створила «триєдину» спільну інноваційну систему виробництва, маркетингу та досліджень, щоб сприяти розвитку.

Чанде отримав звання Команди науково-технічних інновацій і підприємництва провінції Хунань, одна особа отримує спеціальну державну допомогу від Державної ради, а також має такі платформи, як «Центр технологій підприємства провінції Хунань» і «Розвиток переваг інтелектуальної власності провінції Хунань». Підприємство».

До кінця грудня 2022 року компанія авторизувала близько 65 патентів.

0QQ图片20220302152500